Ważne wydarzenia

Piknik europejski

10 maja na Stadionie im. Braci Góralczyków w Wyrach nastąpiło uroczyste podpisanie Porozumienia o Partnerstwie między Gminami Medesano we Włoszech a Gminą Wyry. Zapraszamy na obszerną relację z tego wydarzenia.

Sportowa osobowość roku 2013

3 marca 2014 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mikołowie odbyła się ceremonia wręczenia statuetek ?Sportowa Osobowość Roku 2013 Ziemi Mikołowskiej?. Zapraszamy na obszerną relację z tego wydarzenia.

WOŚP w Domu Kultury w Gostyni

Po raz pierwszy w gostyńskim Domu Kultury odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku grała po raz 22. Zapraszamy na obszerną relację z tego wydarzenia.

Dar radości dla Agatki

13 listopada br. w łaziskim Domu Kultury odbył się koncert, który stał się  prezentem urodzinowym zespołu Radość dla Agatki, która traci wzrok.

Mikołowianie-Mikołowiankom

10 listopada na scenie mikolowskiego MDK-u wystąpili mikołowscy artyści w koncercie charytatywnym, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację pacjentek po mastektomii. Zapraszamy na relację.

Jubileusz OREW-u

We wtorkowe przedpołudnie 29 października w mikołowskim Domu Kultury odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 15-lecia istnienia Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wyrach. Zapraszamy na skrót z tego ważnego wydarzenia. 

Olimpiada specjalna

12 czerwca 2013 roku w Zespole Szkół w Wyrach odbył się II Lokalny Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Wyry Barbary Prasoł. Zapraszamy na reportaż z tego wydarzenia.

Dzień Strażaka 2013

4 maja 2013r., w dzień św.Floriana – patrona strażaków, odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka. Rozpoczęły się Mszą św. w Bazylice p/w św.Wojciecha w Mikołowie. Następnie strażacy oraz społeczeństwo przeszli ulicami Mikołowa w rytm marszy granych przez Orkiestrę Górniczą KWK „Bolesław Śmiały”.

X Targi Pracy

18 kwietnia 2013r. w mikołowskim Miejskim Domu Kultury odbyły się 10 Targi Pracy. 

Poświęcenie pomnika św. Wojciecha w Mikołowie

23 kwietnia 2013 r. odbyła się uroczystość poświęcenia pomnika św. Wojciecha na mikołowskim Rynku, którą poprzedziła msza św.  w Bazylice św.Wojciecha. Zapraszamy do obejrzenia krotkiego reportażu z tego wydarzenia. Pełną wersję można zamawiać wysyłając maila na adres: redakcja@mikotv.pl podając imię, nazwisko, telefon oraz ilość i rodzaj płyt – DVD w cenie 30zł., BRD 50zł.

loading